Kate Middleton drugi raz w tej samej kreacji. W minioną sobotę, księżna Kate w towarzystwie księcia Williama i dzieci - księcia George'a i księżniczki Charlotte, wybrała się na ślub jednej ze swoich najlepszych przyjaciółek. W kościele episkopalnym św. Andrzeja w Norfolk, Sophie Carter poślubiła Roberta Snuggsa. Książę George i księżniczka Charlotte szli w orszaku ślubnym pary młodej i wyglądali przeuroczo. Rodzina królewska przybyła na wydarzenie prywatnie, nie było to ich oficjalne wyjście. Na tę okazję Kate Middleton wybrała niebieską kreację - płaszcz Catherine Walker & Co., który możecie już kojarzyć. W tej samej stylizacji księżna Kate zaprezentowała się w ubiegłym roku na warszawskim Okęciu, kiedy to wraz z Williamem zakończyli swoją wizytę w Polsce i polecieli do Niemiec.

Kate Middleton w niebieskim płaszczu na ślubie przyjaciółki

Kate Middleton w niebieskim płaszczu i toczku z różami na głowie wyglądała bardzo elegancko. Płaszcz został zaprojektowany przez Catherine Walker, jedną z ulubionych projektantek Kate, a także kiedyś księżnej Diany, która podobno posiadała ponad 1000 projektów od Catherine Walker (w jednym z nich została nawet pochowana). Ceny płaszczy projektantki oscylują w okolicach 4000 dolarów.  

Kate Middleton i Sophie Carter przyjaźnią się od wielu lat. Sophie, która jest matką chrzestną księżniczki Charlotte, często towarzyszy rodzinie królewskiej podczas wyjazdów na narty, czy innych prywatnych okazji. Zobaczcie, jak na jej ślubie wyglądała brytyjska rodzina królewska: