Kate Middleton w sukience Gosi Baczyńskiej - to była wiadomość lipca! Księżna Kate podczas wizyty w Polsce, wybrała na bal w Łazienkach Królewskich kreację od jednej z najpopularniejszych polskich projektantek. Zaprojektowana specjalnie na zamówienie stylistów Kate Middleton, modernistyczna biała sukienka koktajlowa z czarną ozdobną lamówką oraz haftami w kształcie gałązek - elegancka, ale jednocześnie skromna, okazała się być idealna dla księżnej Cambridge! To właśnie nieoczywisty wybór kreacji i fakt, że Middleton podczas pobytu w Polsce doceniła krajową modę, zwrócił uwagę mediów na całym świecie. Zagraniczna prasa wprost nie mogła przestać zachwycać się kreacją Kate, a Gosia Baczyńska dostała dodatkowy rozgłos w świecieTo jednak nie pierwszy (i na pewno nie ostatni) raz, kiedy zagraniczna gwiazda pojawiła się w sukience projektu naszej projektantki. Kto jeszcze zdecydował się na kreację Gosi Baczyńskiej?

Halle Berry wybrała w czerwcu kreację od Gosi Baczyńskiej na Chrysalis Butterfly Ball w Los Angeles. Holograficzna cekinowa suknia, odbijająca światło i wykończona czarnym woalem, pochodziła z kolekcji "Back to the future" 16/17. W sukience w fioletowe pasy z kolekcji "Yalta" pozowała dla meksykańskiego Glamour, najpopularniejsza blogerka na świecie - Chiara Ferragni, a dla magazynu Bello, aktorka popularnego serialu "Plotkara", Leighton Meester.

Zobaczcie GALERIĘ gwiazd w kreacjach od Gosi Baczyńskiej --->

Serdecznie gratulujemy Gosi Baczyńskiej i cieszymy się, że polscy projektanci coraz częściej są doceniani na świecie. ;)