Kate Middleton i książę William gdziekolwiek się nie pojawią, wzbudzają ogromne zainteresowanie fanów oraz mediów. Nie mówimy tylko o doskonale dobranych, eleganckich stylizacjach Kate Middleton, ale także o gestach i spojrzeniach, jakimi się obdarzają. Para musi pamiętać, aby swoje uczucia trzymać na co dzień na wodzy... Czy zauważyliście, że brytyjska para książęca podczas oficjalnych wystąpień nie okazuje sobie przesadnie czułości, a wręcz ich sobie szczędzi? Przeciwnie do księcia Harry'ego i Meghan Markle, który zawsze są widywani trzymając się za ręce i przytulając się. Dlaczego oni mogą to robić, a Kate i William nie?

Dlaczego Meghan Markle i książę Harry mogą trzymać się za ręce, a Kate Middleton i książę William nie?

Kate i William wyjeżdżając na zagraniczne wizyty oraz biorąc udział w publicznych wystąpieniach, są zwyczajnie w pracy i reprezentują wtedy królową  - okazywanie sobie przesadnych czułości byłoby więć absolutnie nie na miejscu. Meghan Markle nie pojawiła się np. na imprezie Invictus Games z przyczyn zawodowych, a raczej rozrywkowych. Kiedy książę Harry otwierał zawody, był w pracy, ale gdy dzień później oglądał sportowców, miał wolne. Nie obowiązywał go więc żaden protokół – on i Meghan byli zwyczajną parą. Wtedy, nawet członkowie rodziny królewskiej, mogą zachowywać się jak "ludzie". ;) 

Poza tym, Meghan Markle nie jest jeszcze oficjalnie członkinią brytyjskiej monarchii, więc nie obowiązują jej te same zasady, co na przykład Kate Middleton.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE złamała dworską etykietę już DWUKROTNIE! Co takiego zrobiła?