Kate Middleton i książę William mają już dwoje dzieci – księżniczkę Charlotte i jej starszego brata, księcia George’a, a wkrótce ich wesoła gromadka znów się powiększy. Mimo zaawansowanej ciąży, Kate Middleton bywa na salonach dosyć często i przy jednej z okazji zdradziła, jak książę William zareagował, gdy na świat przyszło ich pierwsze dziecko - książę George. Nie takiej reakcji oczekuje chyba od swojego męża kobieta...

Kate Middleton odwiedziła niedawno Hornsey Road Children's Centre, gdzie rozmawiała z Billem - ojcem wychowującym samotnie siedmiomiesięczną córeczkę. Mężczyzna wyznał, że rodzicielstwo jest dla niego naprawdę trudnym doświadczeniem. W odpowiedzi, księżna Kate zdradziła mu, jak jej mąż - książę William radził sobie, gdy został ojcem po raz pierwszy i na świat przyszedł książę George. Okazuje się, że nie przyjął tego tak, jak sobie wyobrażała:

"Powiedziała, że William, gdy po raz pierwszy został ojcem, też na początku nie znosił tego najlepiej "- wyznał Bill w rozmowie z magazynem "Hello". 

Informacje te potwierdzają też słowa samego księcia Williama, który niedawno w jednym z wywiadów wyznał:  

"Mam wielkie szczęście że Kate mnie bardzo wspiera, jest niezwykłą matką i fantastyczną żoną. Są piękne wzloty i piękne upadki. Czasami muszę się z tym borykać. Przemiana z singla i niezależnego faceta w męża posiadającego dzieci to wielka życiowa zmiana."

Na szczęście, książę William szybko przekonał się do rodzicielstwa i dziś świetnie sprawdza się w roli ojca! ;)