Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną kartkę świąteczną. Brytyjska para książęca wraz z dziećmi wzięła udział w bardzo specjalnej sesji zdjęciowej, którą zorganizował Pałac Kensington z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jedna z fotografii pochodzących z sesji, trafiła na unikatową kartę bożonarodzeniową, którą pokazano w mediach społecznościowych. Wybrane ujęcie będzie w tym roku pozdrawiało poddanych królowej Elżbiety II w okresie Bożego Narodzenia, a rozpowszechnianie takiej fotografii ma w Wielkiej Brytanii kilkusetletnią tradycję. Na tegorocznej świątecznej kartce, uśmiechają się Kate Middleton, książę William oraz ich dzieci – książę George, księżniczka Charlotte i mały książę Louis.

Kate Middleton i książę William na świątecznej kartce

Świąteczna kartka rodziny królewskiej przedstawia Kate i Williama z trójką dzieci, pozujących na tle zielonych drzew. Po raz pierwszy mamy okazję tak dokładnie przyjrzeć się najmłodszemu członkowi brytyjskiej monarchii, księciu Louisowi, który na pierwszym planie, uroczo uśmiecha się do zdjęcia. Zresztą całą fotografię skradła trójka rozkosznych maluchów księcia i księżnej. Mały George pozuje na niej jak prawdziwy akrobata, a księżniczka Charlotte po raz kolejny udomowiła, że jest najsłodszym dzieckiem w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

Zobacz świąteczną kartkę rodziny królewskiej -->

A Wam  jak się podoba najnowsza karta świąteczna rodziny królewskiej? Jesteście zadowoleni, że pojawili się na niej znów Kate i William? Czy może tym razem na oficjalną fotografię dworu powinni trafić książę Harry i Meghan Markle…?