Niewymuszona prostota i elegancja w każdym calu. Kreacje księżnej Kate zawsze robią wrażenie. Nic dziwnego, że Brytyjczycy nazywają ją prawdziwą ikoną stylu. Nikt nie pomyślałby, że księżna Catherine i Paris Hilton kiedykolwiek zaprezentują się na czerwonym dywanie w identycznych kreacjach. A jednak! Ich  styl bardzo różni się od siebie, ale tym razem obie wyglądały fenomenalnie.

ZOBACZ: KATE MIDDLETON na kremowo i na zielono. Która wersja lepsza? [ZDJĘCIA]

O tym, że stylKate Middleton naśladują kobiety na całym świecie wiadomo nie od dziś. Jak stała się wzorem szyku  i elegancji? Jak twierdzą brytyjskie media, to zasługa „bycia człowiekiem” – Kate Middleton nie ma problemu z tym, by na wielka galę założyć kreację z tzw. Sieciówki, a przy tym wyglądać jak milion dolarów. Co więcej, w kreacjach od projektantów chętnie pojawia się po raz kolejny, nie zważając czy jest to uważane za faux pas czy nie.

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE w płaszczu sprzed 5 lat. W których stylizacjach już ją widzieliśmy? [ZDJĘCIA]

Niewielu powiedziałoby, co łączy Kate Middleton z Paris Hilton. Chodzi o identyczną kreację, w jakiej pojawiły się ostatnio obie panie. Jak wiadomo, styl Paris Hilton to do niedawna całkowite przeciwieństwo księżnej. Dziedziczka milionowej fortuny uwielbia obcisłe, seksowne, a przede wszystkim błyszczące kreacje  z wycięciami. Nic dziwnego, że jak pojawi się w skromnej sukni wszystkie oczy zwrócone są ku niej. Tak było i tym razem.

PRZECZYTAJ: Paris Hilton - zaglądnij z nami do szafy gwiazdy

Paris Hilton na gali amfAR zaprezentowała się w pięknej długiej sukni z koronkową górą. Celebrytka do białej kreacji dobrała srebrne dodatki – całość prezentowała się wyjątkowo skromnie i romantycznie. W identycznej kreacji  pojawiła się wczoraj księżna Kate. W białej koronkowej kreacji od pojawiła się na premierze filmu A street cat named Bob w Londynie.  

Obie wybrały białe suknie marki Self-Portrait. Która z pań lepiej się w nej prezentuje? Zobaczcie w naszej galerii.