Kate Middleton znów jest na językach wszystkich. Niestety tym razem nie chodzi o kolejną udaną stylizację księżnej, czy urocze zdjęcia jej dzieci. Kate Middleton ma powody do wstydu - jej wujek, Gary Goldsmith został aresztowany! 52-letni wujek Kate Middleton wracał z żoną Julie-Ann z imprezy w prywatnym klubie. Podczas drogi powrotnej miał pokłócić się z nią, niedaleko ich domu przy Wimpole Street w Londynie. Jak donosi The Sun, para głośno na siebie krzyczała, a kiedy żona zamachnęła się na Goldsmitha, aby go spoliczkować i strąciła mu okulary, mężczyzna wpadł w szał... Kłótnię miały spowodować oskarżenia Julie-Ann o odurzenie jej kokainą. Wujek Kate Middleton uderzył żonę lewą pięścią, podbił jej oko, a w rezultacie kobieta upadła na chodnik i straciła przytomność. Co mu za to grozi?

Wujek Kate Middleton aresztowany!

Wujek Kate Middleton usłyszał już zarzut pobicia żony. Aktualnie mężczyzna wyszedł z aresztu za kaucją, ale ma stawić się przed sądem 30 października. 52-letni Gary Goldsmith to młodszy brat matki Kate Middleton - Carol Middleton. Był gościem na ślubach zarówno Kate, jak i Pippy. Mężczyzna nie ma jednak w Wielkiej Brytanii najlepszej opinii. Był wielokrotnie przyłapywany z prostytutkami, czy po zażyciu narkotyków. 

Kate Middleton oraz pałac Kensington póki co nie skomentowali skandalu. I trudno się temu dziwić - księżna Kate raczej nie ma powodów do dumy. Niestety, rodziny się nie wybiera...

ZOBACZ TEŻ: KSIĘŻNA KATE pokazała się pierwszy raz od ogłoszenia trzeciej ciąży. W jakiej jest formie? Widać brzuszek?