Kate Middleton jest w ciąży - krzyczą nagłówki angielskich gazet i serwisów o gwiazdach. Co ciekawe, plotki mówiące o tym, że księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka miała wypłynąć od członka rodziny królewskiej. Mowa tu o... księżniczce Charlotte. Jak donoszą brytyjskie media, czterolatka podobno ochoczo opowiadała o tym, że jej mama jest w odmiennym stanie swoim nowo poznanym kolegom i koleżankom ze szkoły. Co więcej, gadatliwa prawnuczka królowej Elżbiety II miała być już nawet przekonana, że jej rodzina powiększy się wkrótce o kolejną dziewczynkę.

Kate i William spodziewają się czwartego dziecka?

Do czasu aż doniesienia o czwartej ciąży księżnej Kate nie zostaną oficjalnie potwierdzone przez Pałac Kensington, należy je traktować z rezerwą. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ich rzekome źródło. Nie od dziś wiadomo bowiem, że kilkuletnie dzieci często ponosi fantazja. Jesteśmy też sobie w stanie wyobrazić, że księżniczka Charlotte "sprzedając newsa" rówieśnikom o ciąży sławnej mamy chciała zwrócić na siebie uwagę podczas pierwszych dni w szkole. Warto tu wspomnieć chociażby o niedawnej sytuacji, gdy starszy brat Charlotte, książę George, na pytanie o swoje imię od fana rodziny królewskiej odpowiedział, że nazywa się... Archie, czyli tak jak urodzony na początku maja synek Meghan i Harry'ego.

Myślicie, że księżniczka Charlotte rzeczywiście zdradziła w szkole rodzinny sekret, czy raczej dała się ponieść dziecięcej wyobraźni?

SPRAWDŹ TEŻ: Kate Middleton w sukience za 9 tys. zł. Wiemy, gdzie kupicie tańsze odpowiedniki!