Kate Middleton jest w ciąży? Od kilku dni nie cichną plotki na temat tego, czy księżna Cambridge spodziewa się czwartego dziecka. Podczas oficjalnych wyjść, fotoreporterzy robią jej zdjęcia pod każdym możliwym kątem, a dziennikarze analizują każdą stylizację i dopatrują się chociażby delikatnie "zaokrąglonego" brzucha. Co ciekawe, to już czwarty przypadek w ostatnich miesiącach, kiedy do mediów trafia informacja, że Kate Middleton jest w ciąży. Zachodnie magazyny, powołując się na źródła "bliskie rodzinie królewskiej", twierdzą, że czwarte królewskie dziecko przyjdzie na świat w lutym 2019 roku, a Kate i William wstrzymują się na razie z ogłoszeniem szczęśliwej nowiny, aby nie przyćmić informacji o ciąży Meghan Markle.

Księżna Kate jest w ciąży?

" - Kate zawsze mówiła, że ​​chce czworo dzieci, a teraz wygląda na to, że spełniła swoje marzenie. William i Kate są bardzo zaskoczeni, ale także bardzo szczęśliwi. Czują, że ich rodzina jest teraz kompletna" - czytamy doniesienia tajemniczych informatorów zachodnich magazynów.

Plotki o czwartej ciąży Kate ma podsycać jej ostatnia stylizacja. Kate Middleton i książę William pojawili się w środę na otwarciu nowego Centrum Technologicznego w Yorkshire. Księżna Cambridge na te okazję wybrała sukienkę o kroju płaszcza w kolorze chabrowym, która podkreślała jej talię oraz (według niektórych) zaokrąglony, ciążowy brzuch... Zobaczcie ZDJĘCIA --->

Jednak jak donosi portal Gossip Cop, specjalizujący się w dementowaniu zagranicznych plotek - księżna Kate nie jest w ciąży. Istnieje możliwość, że w przyszłości Kate i William zdecydują się na powiększenie rodziny, ale jeszcze nie w tym momencie. Plotki na temat ciąży księżnej Cambridge są więc nieprawdziwe.