Kate Middelton jest szczęśliwą mamą trójki dzieci – księcia Jerzego, księżniczki Charlotte oraz najmłodszego, księcia Ludwika. Każda ciąża księżnej Cambridge była głośno komentowana przez media na całym świecie. Teraz, jak donoszą tabloidy w Wielkiej Brytanii, żona następcy brytyjskiego tronu spodziewa się narodzin kolejnego dziecka! Informacje o czwartym "royal baby” podsyca fakt, że księżna Kate odwołała ważne spotkanie podczas gali Tusk Awrds. Pałac Królewski wydał oświadczenie w tej sprawie. Sprawdź poniżej.

Księżna Kate jest w ciąży?

Księżna Kate po raz czwarty zostanie mamą? Żona księcia Williama nie wzięła udziału w uroczystej gali Tusk Awards, podczas której wyróżnieni zostają obrońcy przyrody w Afryce. W oficjalnym oświadczeniu rodzina królewska podała, że nieobecność księżnej Cambridge była spowodowana chorobą dzieci. Według mediów powód był zupełnie inny. Zdaniem dziennikarzy, Kate Middleton jest w ciąży i to… bliźniaczej! Tabloidy informują, że sekret o narodzinach "royal baby” zdradziła swoim rówieśnikom mała księżna Charlotte. Wiadomość o kolejnym prawnuku z wielką radością miała przyjąć królowa Elżbieta II.

Jakby tego było mało, księżna nie będzie towarzyszyć swojemu mężowi podczas zagranicznego wyjazdu na Bliski Wschód, w dniach 1-4 grudnia. Taką informacje podał Pałac Kensington. Co ciekawe, w oświadczeniu próżno szukać powodu nieobecności księżnej.

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem oraz podkreśli silne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie - czytamy w oświadczeniu 

Czy plotki o ciąży księżnej Kate się potwierdzą?  

ZOBACZ TAKŻE: Książę William zdradził, co Kate Middleton ogląda w telewizji. Ten program kochają miliony Polaków!