Księżna Kate w zeszłym tygodniu trafiła do Szpitala Króla Edwarda VII w Marylebone (Londyn) i spędziła tam niemal całą noc. Middleton pospieszyła na ostry dyżur późnym wieczorem, zostawiając swoje dzieci - księcia George'a i księżniczkę Charlotte - pod opieką swojej matki, Carole Middleton. Choć po 12 godzinach księżna Cambridge została wypisana z oddziału, brytyjskie media wciąż rozpisują się o tym, że nie była to zwyczajna wizyta - podobno Kate Middleton jest w trzeciej ciąży! Media powołują się na jej poprzednie doświadczenia ciążowe, kiedy to Kate cierpiała na nieprzyjemne poranne mdłości, doskwierały jej częste wymioty, było jej wciąż słabo i bolał ją brzuch. Zaś informator serwisu celebdirtylaundry twierdzi nawet, że Kate i William tylko czekają, by powiedzieć Charlotte i George'owi, że będą mieli siostrę lub brata, a pałac Bakingham wkrótce ogłosi dobrą nowinę! Ile w tym prawdy?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate JEST w trzeciej ciąży! Dowiedz się WIĘCEJ>>

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama są doprawdy urocze. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy chcą, aby rodzina Williama i Kate była jak największa. O tym, jakimi słodziakami są malutka Charlotte i książę George, przekonaliśmy się podczas wizyty księcia i księżnej Cambridge w lipcu w Polsce. Dzieci towarzyszyły rodzicom, ale nie brały udziału w oficjalnych spotkaniach, jak na przykład eleganckie przyjęcie na cześć królowej Elżbiety II w Warszawskiej oranżerii. Przypomnijmy, że Kate Middleton miała na sobie wtedy sukienkę od Gosi Baczyńskiej.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego William i Kate nigdy nie trzymają się za ręce...? Będziecie zaskoczeni!

Brytyjczycy marzą, by księżna Kate (35) urodziła kolejną uroczą córeczkę lub słodkiego synka. W końcu książę George zaskarbił sobie nawet sympatię samego prezydenta Baracka Obamy, kiedy to wyszedł go przywitać w białym szlafroczku. Podobno William i Kate mają już nawet obmyślone imiona dla kolejnych dzieci. Córkę nazwaliby Olivia lub Isabella, zaś synka - Edward lub James. Pytanie, czy Kate Middleton jest w trzeciej ciąży naprawdę, czy to po prostu kolejny wymysł brytyjskich tabloidów... Jak sądzicie?

PRZECZYTAJ: Dlaczego mały książę George nosi tylko krótkie spodenki? Już wiadomo!