Kate Middleton dość szybko zdobyła sympatię Brytyjczyków swoją naturalnością i oddaniem monarchii. Teraz, gdy poza rodziną królewską znaleźli się Meghan i Harry, Kate i William mają szansę jeszcze bardziej zbliżyć się do mieszkańców Wysp. Księżna wystąpiła ostatnio w podcaście Giovanny Fletcher, w którym opowiedziała o trudach związanych z samym porodem jak i kolejnymi ciążami.

Kate Middleton w podcaście Giovanny Fletcher

Giovanna Fletcher to brytyjska vlogerka i dziennikarka. Kobieta prowadzi podcast "Happy Mum Happy Baby", w którym rozmawia ze znanymi osobami o rodzicielstwie. Jej gościem była ostatnio Kate Middleton, która zaskakująco szczerze opowiedziała o swojej przygodzie z byciem matką.

Moje poranne mdłości były naprawdę okropne, w związku z tym nie byłam najszczęśliwszą kobietą, będąc w ciąży. Wiele osób na pewno miało gorzej, ale dla mnie to było wyzwanie. Nie tylko dla mnie, ale także dla bliskich wokół mnie i myślę, że o to chodzi - bycie w ciąży i posiadanie dziecka wpływa na wszystkich w rodzinie - wyznała księżna.

Middleton dodaje, że korzystała z hipnozy, która pomogła jej podczas porodu:

W ciąży byłam naprawdę chora - nie jadłam rzeczy, które powinnam jeść - ale organizm wciąż był w stanie odebrać całą dobroć mojemu ciału i wyhodować nowe życie, które moim zdaniem jest fascynujące. To dzięki hipnotycznej relaksacji naprawdę zdałam sobie sprawę z siły umysłu nad ciałem, ponieważ musiałam spróbować wszystkiego, aby przez to przejść. Nie powiem, że William stał tam, intonując do mnie czułe słówka. Nawet go o to nie pytałam, chciałam zrobić to dla siebie - zaznaczyła.