Kate Middleton wraz ze swoim mężem księciem Williamem pojawiła się na długo wyczekiwanym ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Ślub odbywa się w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze. Na ceremonię zjechały koronowe głowy i gwiazdy z całego świata, w tym m.in. Naomi Campbell, Demi Moore, James Blunt, Ellie Goulding oraz Robbie Williams z żoną. Nie mogło zabraknąć Meghan Markle i księcia Harry'ego oraz oczywiście królowej Elżbiety, księcia Andrzeja, Sarah Ferguson oraz księcia Filipa i księcia Karola. Na ślubie pięknej córki księcia Andrzeja pojawiała się też oczywiście żona następny brytyjskiego tronu, księcia Williama – księżna Kate, czyli Kate Middleton. W co była ubrana? Zadała szyku jak zwykle?

Kate Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

Kate Middleton na ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka wybrała dla siebie sukienkę do Alexnadra McQueena w kolorze ciemnej, przytłumionej fuksji. Do tej kreacji dobrała fascynator w takim samym kolorze, ciemne szpilki oraz atłasową torebkę-puzderko w kolorze ciemnego bordo. Pięknej księżnej, króra jest zaledwie 5 miesięcy po 3. porodzie księcia Louisa, towarzyszył jej mąż - następca brytyjskiego tronu, książę William. 

Jak para prezentowała się na ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka? Kate wyglądała tego dnia lepiej niż żona księcia Harry'ego - Meghan Markle? Przekonajcie się zaglądając do naszej GALERII--->

A JAK WYGLĄDAŁA PANNA MŁODA? SPRAWDŹ TUTAJ--->