Kate Middleton nie chce mieć kolejnego dziecka - taka informacja obiegła w ostatnim czasie media. Jak wiadomo, Kate i William a także ich dzieci, są ulubieńcami Brytyjczyków. Podczas każdego oficjalnego wyjścia, księżniczka Charlotte i książę George są uśmiechnięci i radośni oraz chętnie pozują fotoreporterom do zdjęć. Książę Louis nie jest jeszcze zbyt często pokazywany publicznie, ale ostatnio mogliśmy go zobaczyć m.in. na świątecznej kartce rodziny królewskiej. Jak czytamy w brytyjskiej prasie, na trójce dzieci, Kate Middleton zamierza poprzestać. Księżna Cambridge, oznajmiła księciu Williamowi, że nie chce mieć więcej dzieci. Z jakiego powodu?

Kate Middleton nie chce mieć czwartego dziecka

Kate Middleton źle znosiła wszystkie swoje ciąże. Księżna Cambridge cierpiała na przypadłość zwaną hyperemesis gravidarum, która dotyka zaledwie 0,3–2% kobiet spodziewających się dziecka. Objawia się ona bardzo silnymi nudnościami oraz wymiotami, które nasilają się w przypadku głodu, sytuacji stresowych i przemęczenia. Z powodu dolegliwości podczas trzeciej ciąży, księżna trafiła nawet na ostry dyżur i w szpitalu spędziła całą noc. Kate nie chce po raz kolejny przechodzić podobnych sytuacji i zdecydowała się powiedzieć o tym księciu Williamowi.

Brytyjczycy nie mogą jednak narzekać. Na świat już wiosną przyjdzie pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego. Myślicie, że stanie się nowym ulubieńcem Wielkiej Brytanii?

ZOBACZ: MEGHAN MARKLE nie chce rodzić tam, gdzie księżna Kate! Dlaczego?