Księżna Kate nie bez powodu nazywana jest ikoną stylu. Każde jej publiczne pojawienie się wzbudza ogromną sensację. Jej styl to przede wszystkim klasyczna elegancja. W poniedziałek księżna Kate pojawiła się na oficjalnym otwarciu turnieju tenisowego, na kortach All England Club w Wimbledonie w zupełnie nowym wydaniu - Middleton zdecydowała się bowiem na zmianę długości włosów! Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do jej klasycznej fryzury sięgającej za ramiona, a teraz włosy księżnej są kilkanaście centymetrów krótsze. Zmiana może nie jest bardzo drastyczna, ale z pewnością dodała Kate świeżości i młodzieńczego uroku. Czyim dziełem jest nowa fryzura księżnej?

POLECAMY: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM W Polsce z dziećmi! Gdzie można będzie spotkać księżniczkę Charlotte księcia George'a?

Jak się okazuje, wizyta księżnej Kate w salonie fryzjerskim to nie pierwszy lepszy wydatek. Za jej najnowszą metamorfozę odpowiada salon Richard Ward Hair & Metrospa w Londynie, a jej cena to podobno... 325 funtów! Jak podaje Daily Mail, wszystko przez to, że "to nie było zwykłe ścięcie (mimo że właśnie na takie wygląda...) Ścięcie włosów Księżnej Cabridge to niemal narodowe wydarzenie."

ZOBACZ TEŻ: KSIĘŻNA KATE w zachwycającej stylizacji! Żona księcia Williama wyglądała obłędnie! [ZDJĘCIA]

Do nowej fryzury Kate Middleton dobrała białą sukienkę midi w czarne kropki domu mody Dolce&Gabbana (o wartości 1650 funtów), torebkę od Victorii Beckham oraz kolczyki od Oscara de la Renty. Wzór w kropki jest ponadczasowy i prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Warto więc idąc w ślady księżnej Kate, zainwestować w klasyczną sukienkę, którą będziemy mogli nosić przez lata:

 

Jak Wam się podoba nowa fryzura i stylizacja Kate Middleton? Jesteście fanami jej stylu?

GALERIA ZDJĘĆ księżnej Kate w nowej fryzurze --->