Kate Middleton ścięła włosy. Księżna zdecydowała się na skrócenie swoich brązowych loków, ale nie zrobiła tego, aby odświeżyć wizerunek. Tak naprawdę Kate Middleton postanowiła wykonać piękny gest i swoje włosy... przekazała fundacji produkującej peruki dla dzieci, które straciły włosy na skutek chemioterapii lub radioterapii. Jak donosi serwis Express.co.uk, nie był to pierwszy raz, a księżna na podobne działanie zdecydowała się już kilka miesięcy temu. Swoje włosy, fundacji Little Princess Trust przekazał też w 2016 roku były członek One Direction, Harry Styles.  

Kate Middleton przekazała włosy na cel charytatywny

Kate Middleton ścięła włosy, jednak przekazała je na rzecz fundacji anonimowo. Nikt nie wiedział, że pochodzą one z królewskiego dworu:

"Włosy zostały wysłane do fundacji przy użyciu innego nazwiska, tak aby pracownicy nie wiedzieli, że pochodzą z królewskiego dworu. Mieli po prostu myśleć, że dostali je od kobiety zamieszkującej Kensington. To urocze, że tam gdzieś żyje mała dziewczynka, która nosi perukę zrobioną z prawdziwych książęcych włosów. Kate bardzo cieszy ta wizja" - twierdzi źródło bliskie rodzinie królewskiej.

Bardzo popieramy tę inicjatywę Kate Middleton! 

Zobaczcie fryzurę księżnej Kate w naszej GALERII --->