Tabloidy z Wysp twierdzą bowiem, że Księża Kate już na początku jesieni urodzi nie jedno, a dwoje dzieci! A to oznacz ni mniej ni więcej, jak tylko to, że Księżna Kate jest w ciąży z bliźniakami. Czy to jednak prawda? Według wyspiarskiej prasy, księżna jest niezwykle zaskoczona ostatnimi wynikami USG, z których ma wynikać, że jej ciąża jest faktycznie bliźniacza. Ta nowina, o ile rzeczywiście prawdziwa, musiała niezwykle zaskoczyć i ucieszyć jej męża – Księcia Williama, jak i całą brytyjską rodzinę królewska!

Księżna Kate będzie miała bliźniaki?

Jak twierdzą tabloidy z wysp Wielkiej Brytanii, wiadomo już nawet, że Księżna spodziewa się... dwóch dziewczynek! Podobno Kate, zaraz po otrzymaniu tej informacji, od razu podzieliła się nią z mamą Carol oraz swoją młodszą siostrą Pippą, która obecnie również spodziewa się swojego (pierwszego w tym wypadku) dziecka.

Czy jednak Księżna Kate faktycznie jest w ciąży bliźniaczej? A może to jedynie kolejne rewelacje brytyjskiej prasy, które mają na celu podniesie sprzedaży gazet na Wyspach...?

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalnie potwierdzenie lub zaprzeczenie tych rewelacji. Mamy nadzieję, że Pałac Kensington odniesie się do nich jak najszybciej!