Książę William i Kate Middleton przebywają aktualnie w Polsce, w której zostaną do środy, 19 lipca. W poniedziałek wylądowali na warszawskim Okęciu i w stolicy spędzili cały dzień. William i Kate spotkali się z polską parą prezydencką, zjedli z nimi śniadanie, odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego oraz udali się na spacer po Krakowskim Przedmieściu. Kate Middleton miło zaskoczyła osoby przyglądające się wizycie książęcej pary w centrum Warszawy. Podczas spaceru była niezwykle serdeczna, uśmiechnięta i nie tylko ściskała dłonie zgromadzonych osób, ale również zatrzymywała się, aby z nimi porozmawiać. Księżna Kate zapragnęła również nauczyć się polskiego! Jakie były tego efekty?

POLECAMY: KATE MIDDLETON w sukience Gosi Baczyńskiej! Księżna Kate wybrała kreację polskiej projektantki! Jak wyglądała?

Kate Middleton i książę William chyba naprawdę dobrze czują się w naszym kraju. Na wszystkich oficjalnych wyjściach są bardzo pogodni i uśmiech nie schodzi im z twarzy. Księżna Kate chętnie rozmawia ze zgromadzonymi na wystąpieniach fanami i jest dla nich bardzo przyjaźnie nastawiona - to właśnie za to Polacy tak uwielbiają Williama i Kate, za ich otwartość. Podczas poniedziałkowego spaceru, księżna Kate postanowiła nauczyć się pierwszego słowa w naszym ojczystym języku. Zapytała jak po polsku powiedzieć "Thank You", czyli "Dziękuję". Zobaczcie jakie były tego efekty:

Nagranie, które trafiło do sieci jest naprawdę urocze!

Kate Middleton i książę William drugiego dnia wizyty w Polsce udali się do Gdańska. Książęca para odwiedziła tam były Nazistowski Niemiecki Obóz Koncentracyjny Stutthof. W środę natomiast książęca para zje śniadanie w Belwederze i około 10.00 rano wylecą z dziećmi do Berlina na spotkanie z kanclerz Angelą Merkel.