Kate Middleton zabrała dzieci i wyprowadziła się z Pałacu? Takie informacje pojawiły się w brytyjskich mediach, które donoszą, że para książęca przeżywa bardzo poważny kryzys w związku. Kate i William podobno nadal nie mogą dojść do porozumienia, a kłótnie między nimi są na porządku dziennym. Przypomnijmy, że jakiś czas temu głośno było o rzekomym romansie księcia Williama z bliską przyjaciółką księżnej Kate. Middleton miała zabronić mężowi jakichkolwiek kontaktów z kobietą i nakazać wykluczenia jej z grona bliskiego rodzinie królewskiej. Teraz w zagranicznej prasie pojawiły się kolejne szokujące doniesienia na temat ich związku.

Kate Middleton wyprowadziła się z Pałacu?

Jak donosi magazyn "Star", książę William miał powiedzieć żonie, że jest ostatnio trochę nieszczęśliwy w ich małżeństwie i że nie ma już między nimi "tej iskry". Słowa miały mocno zaboleć Kate Middleton, która spakowała walizki i postanowiła wyprowadzić się do swojej mamy:

"- Po prostu leży w łóżku martwiąc się o przyszłość. Od czasu romansu ich małżeństwo nie jest takie samo. Ma nadzieję, że jej powrót do rodziców sprawi, iż znów będzie iskrzyło między nią a Williamem, a on zrozumie, że mu jej brakuje" - mówi informator tabloidu.

Myślicie, że w tych plotkach może być ziarno prawdy, czy są całkowicie wyssane z palca?