Kate Middleton wyróżniona przez królową Elżbietę. Od dawna mówi się, że Kate jest ulubienicą babki Williama. Zawsze nienagannie ubrana, przestrzegająca królewskich reguł, zaangażowana w życie brytyjskiej monarchii. Podobno ich stosunki są tak dobre, że Meghan Markle jest o nie  zazdrosna i sama nieustannie stara się o względy królowej. Na pewno nie ucieszy jej więc najnowsze wyróżnienie, które otrzymała żona księcia Williama od jego babci. Bowiem, jak czytamy na oficjalnym koncie Pałacu Kensington na Twitterze, królowa Elżbieta II, postanowiła nominować Kate Middleton do Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego. Co to takiego?

Kate Middleton nominowana przez królową Elżbietę do Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego

"Jej królewska mość księżna Cambridge otrzymała odznaczenie Damy Wielkiego Krzyża Królewskiego Orderu Wiktorii za służbę Suwerenowi" - czytamy na Twitterze.

Księżna Cambridge została nominowana do Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego. Informację ogłoszono w dniu 8. rocznicy ślubu Kate i księcia Williama. Królowa przyznaje ten order osobiście za szczególne zasługi dla brytyjskiej monarchii, bez wymogu konsultacji z rządem. Królewski Order Wiktoriański ustanowiła w 1896 roku królowa Wiktoria. Odznaczenie to otrzymała też księżna Camilla w 2012 w 7. rocznicę ślubu z księciem Karolem. 

SPRAWDŹ TEŻ: KATE I WILLIAM ROZWODZĄ SIĘ? rozwodzą się? "Rozmawiają już z prawnikami." Sprawdź, co wiemy!