Księżna Kate, księżniczka Charlotte i książę George spędzili razem uroczy dzień. Na meczu polo, w którym brał udział książę William, Kate i dzieci korzystali z pięknej pogody, słońca i uroków natury. Księżna i jej dzieci zrobili sobie mały piknik na trawie, pełen zabaw i uśmiechu. Żona księcia Williama, zawsze bardzo elegancka i dystyngowana, tym razem pozwoliła sobie na sporo luzu. Niezobowiązująca letnia sukienka, lekki makijaż, włosy w nieładzie i wyjątkowo brak obcasów. Rzadko kiedy widujemy Kate Middleton w takim zwyczajnym, naturalnym wydaniu. Dlatego te zdjęcia obiegły już cały świat i są hitem Internetu! Fotografie księżnej Cambridge, księżniczki Charlotte i księcia George'a są naprawdę urocze, wesołe i pełne miłości. Tylko spójrzcie! Znajdziecie je w naszej GALERII.

Księżna Kate jest matką trojga dzieci. Książę George to pierwszy potomek książęcej pary. Następnie na świat przyszła księżniczka Charlotte, a 23 kwietnia 2018 roku urodził się książę Louis. Jak na razie Kate i William tylko raz pokazali syna publicznie - tuż po porodzie księżna Cambridge pozowała z synem przed szpitalem. Od tego czasu paparazzi przyłapują Kate tylko z Geroge'em i Charlotte. Rodzeństwo było nawet obecne na niedawnym ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Książę Louis jest jeszcze za mały, by mógł podróżować z rodzicami czy towarzyszyć im w rozmaitych wydarzeniach i galach. Ale z pewnością jest równie słodki, jak George i Charlotte, dlatego już nie możemy się doczekać, aż książęca para zacznie się pokazywać z trójką swoich dzieci.

Księżna Kate i książę William, czyli księżna i książę Cambridge, oraz książę Harry i Meghan Markle, czyli książę i księżna Sussex, odmładzają brytyjską monarchię i sprawiają, że rodzina królewska zyskuje coraz więcej fanów - nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. Książęce pary nadają też monarchii szczypty nowoczesności i sprawiają, że dworskie obyczaje i zasady, dotychczas bardzo sztywne, ulegają zmianie. Meghan Markle jest Amerykanką, rozwódką, a dodatkowo jest starsza od księcia Harry'ego. Ma też afrykańskie korzenie. Jeszcze niedawno poślubienie Markle przez syna przyszłego króla Anglii byłoby niedopuszczalne! Ale, jak widać, królowa Elżbieta II zgodzi się na wszystko, by tylko jej wnukowie byli szczęśliwi. I dzięki temu zyskuje coraz większą sympatię rodaków.