Książę William i Kate Middleton w poniedziałkowe popołudnie razem z dziećmi, Georgem i Charlotte, wylądowali na warszawskim Okęciu. Kate Middleton zachwyciła wszystkich stylizacją, w której pokazała się po wyjściu z samolotu i którą udowodniła swoje niesamowite wyczucie stylu. Na przylot do Polski księżna Kate wybrała biały komplet od Alexandra McQueena. Potem było już tylko lepiej! Podczas wieczornego balu w Łazienkach Królewskich, Kate Middleton zaprezentowała się znów w bieli, ale tym razem postawiła na sukienkę od polskiej projektantki, Gosi Baczyńskiej. Media na całym świecie zachwycają się stylizacjami księżnej Cambridge w Polsce. Teraz przyszła pora na jej trzecią kreację. Co wybrała na wizytę w Gdańsku?

POLECAMY: KATE MIDDLETON w sukience Gosi Baczyńskiej! Księżna Kate wybrała kreację polskiej projektantki! Jak wyglądała?

Kate Middleton i książę William drugiego dnia wizyty w Polsce udali się do Gdańska. Książęca para odwiedziła tam były Nazistowski Niemiecki Obóz Koncentracyjny Stutthof. Tę dosyć poważną w tonie uroczystość, Kate Middleton postanowiła trochę rozjaśnić swoją stylizacją. Księżna Kate pojawiła się w Gdańsku w kwiecistym komplecie vintage oraz z małą beżową torebką. Jak udało nam się dowiedzieć, bluzka i rozkloszowana spódnica w kwiaty to dzieło domu mody Erdem. Komplet "Imari" jest ozdobiony charakterystycznym dla marki kwiatowym wzorem, a dostępną na stronie internetowej Erdem spódnicę można teraz kupić przecenioną z 890 euro na 535 euro. 

ZOBACZ TEŻ: KATE MIDDLETON przyleciała do Polski w zachwycającej białej stylizacji! Od jakiego projektanta? [ZDJĘCIA]

Kate Middleton jako uzupełnienie stylizacji wybrała małą torebkę w kolorze beżowym. I ponownie, tak jak i w poniedziałek, zdecydowała się na polski projekt! Torebka księżnej Kate to produkt poznańskiej marki Etui Bags. Przypomnijmy, że Kate Middleton jest bardzo dużą fanką tej właśnie marki i często wybiera ją na publiczne wystąpienia. Między innymi pokazała się z torebką Etui Bags w Paryżu, w marcu tego roku. Ceny torebek Etui Bags wahają się w okolicach 200 złotych - są więc bardzo przystępne cenowo. Kopertówka, którą wybrała Kate Middleton pochodzi z kolekcji wiosna-lato, ale niestety jest już wyprzedana zarówno w Londynie, jak i w Polsce.