Kate Middleton to niekwestionowana ikona stylu. Żona księcia Williama podbiła serca Brytyjek oraz milionów kobiet z całego świata swoimi eleganckimi i gustownymi stylizacjami, które często są połączeniem ubrań i dodatków od sławnych projektantów ze zdecydowanie bardziej przystępnymi cenowo rzeczami. Jak się ostatnio okazało, Kate potrafi chociażby na oficjalne wyjście włożyć na siebie zwykłe spodnie z popularnej sieciówki.

Torebki z uchwytem w stylu Kate Middleton

Są jednak rzeczy, na których księżna Cambridge zdecydowanie nie ma zamiaru oszczędzać. Mowa tu o torebkach luksusowych marek, których cena w przeliczeniu na złotówki potrafi sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy. Z jednym ze swoich ulubionych modeli - pikowaną torebką Chanel w kolorze bordowym - Kate zjawiła się w środę, 9 października, w Angela Marmont Centre for UK Biodiversity, mieszczącym się w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.

Torebka Kate Middleton z metalowym uchwytem pochodzi z kolekcji Chanel na sezon jesień-zima 2016 i nie jest już dostępna w sprzedaży. Oryginalnie kosztowała ok. 4600 dolarów, czyli ok. 18 tysięcy złotych. Wiemy, gdzie kupicie torebki inspirowane tym szykownym modelem, które nie zrujnują waszego budżetu. Sprawdźcie poniżej: