Kate Middleton nie od dziś jest ikoną stylu dla kobiet na całym świecie. Każde jej wielkie wyjście, pojawienie się na czerwonym dywanie jest szeroko komentowane przez magazyny modowe na całym globie. Nic dziwnego, skoro każda kobieta chce wyglądać tak jak ona, czyli elegancko, z klasą, subtelnie, ale również seksownie. Styl księżnej Kate już naśladują miliony. Co ciekawe, Kate Middleton nie zawsze gustuje w ubraniach najdroższych marek. Być może dzięki temu podbiła serca "zwykłych kobiet" - bo mogą się one z nią utożsamiać. W 2012 roku magazyn "People" uplasował ją na 10 pozycji, najpiękniejszych kobiet świata. Dziś, po pięciu latach, my przyznajemy żonie Księcia Williama 1. miejsce!

ZOBACZ: WILLIAM I KATE JUŻ DZIŚ W POLSCEZnamy dokładny grafik ich wizyty. Gdzie spotkacie Księcia i Księżną?

Książę William i Kate Middleton z dwójką małych dzieci już w najbliższy poniedziałek, 17 lipca, przylecą do Polski z oficjalną wizytą. Na przylot brytyjskiej pary książęcej do Polski czekaliśmy od momentu, kiedy Kate Middleton wyszła za mąż za następcę brytyjskiego tronu. Teraz marzenie polskich polityków w końcu się spełnią!

CZYTAJ TEŻ: WILLIAM I KATE W POLSCE Jaką pamiątkę zabiorą ze sobą z Gdańska? Wiemy, co dostaną Księżna i Książe! [GALERIA]

Jak myślicie, co założy Kate Middleton na wizytę w Polsce? Czy zdecyduje się na którąś z polskich marek? W końcu już kiedyś została sfotografowana z torebką poznańskiej firmy Etui Bags. My czekamy na polskie stylizacje Kate Middleton ze zniecierpliwieniem!

Zobaczcie GALERIĘ najlepszych kreacji Księżnej Catherine ------>
 
Zobaczcie też, jak styl Kate prezentuje się w naszym filmiku, który znajdziecie na Facebooku i Instagramie Gala.pl: