Polska publiczność poznała Kate Rozz głównie dzięki jej małżeństwu z Piotrem Adamczykiem. Gwiazda próbowała swoich sił w aktorstwie oraz modelingu. Niestety, jej małżeństwo z aktorem nie przetrwało. Artystka postawiła wszystko na jedną kartę i zdecydowała się na wyjazd do Brazylii. Daleki kraj nie wziął się znikąd - Rozz od lat wspiera brazylijską fundację charytatywną, działającą na rzecz dzieci.

Jak się okazuje, przeprowadzka była dobrą decyzją. Kate Rozz (lub Katarzyna Gwizdała, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko gwiazdy) stworzyła własną kolekcję bikini. Znalazła nawet nową miłość. Kate sprawdziła się również jako aktorka, wygrywając casting na główną rolę do jednego z brazylijskich seriali!

Przeczytaj także: KATE ROZZ zakochana! >>

Co prawda Kate Rozz chętnie wraca do Polski, gdzie ma rodzinę i przyjaciół, jednak rzadko pojawia się na salonach. Kiedyś bywała tylko na pokazach swojego przyjaciela, Macieja Zienia. Obecnie aktorka przyjeżdża do rodzinnego kraju, by wypocząć i spotkać się ze znajomymi. Rozz ma też imponujący apartament w centrum Paryża, którego wnętrza pokazuje czasem na Instagramie.

Przeczytaj także: Kate Rozz powraca na salony w zaskakującej stylizacji. Hit czy kit? >>

Na kontach w mediach społecznościowych Kate Rozz coraz częściej lądują bardzo odważne zdjęcia.Prawda jest raka, że Katarzyna może pochwalić się wielką urodą i doskonałą sylwetką. Czyżby Kate Rozz powróciła do modelingu? Te zdjęcia naprawdę robią wrażenie!

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Kate Rozz

 

Przeczytaj także: KATE ROZZ Dostała rolę w zagranicznym serialu!? >>