Kate Rozz zaręczyła się. Aktorka, która rozpoznawalność w Polsce zdobyła dzięki związkowi z Piotrem Adamczykiem, znów jest zakochana. Tym razem jej wybrankiem jest szwajcarski biznesmen, Dan Holzmann, z którym jest związana od czterech lat. O zaręczynach poinformowała na swoim profilu na Instagramie, publikując fotografię z narzeczonym, na której widoczny jest również sporych rozmiarów pierścionek zaręczynowy. Gratulacje w komentarzach złożyło parze wiele gwiazd, w tym Doda, Joanna Przetakiewicz, Marina Łuczenko, Natalia Siwiec, Sara Boruc, czy Jessica Mercedes. Rabczewska doceniła rozmiar pierścionka, pisząc: - Wow! Dobry głaz.

Kate Rozz wyjdzie za mąż za szwajcarskiego biznesmena

Dla Kate Rozz będzie to trzecie małżeństwo. Aktorka w 2002 roku poślubiła Jeana Manuela Rozana, z którym ma córkę Mię, a w 2011 roku Piotra Adamczyka. Polskiego aktora udało jej się usidlić zaledwie w kilka miesięcy, niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i rozpadł się po roku małżeństwa. Obecnie Kate Rozz mieszka we Francji, gdzie razem z narzeczonym wychowuje córkę Mię, adoptowanego syna Shaantiego oraz dzieci z poprzedniego związku jej partnera. 

Kim jest narzeczony Kate Rozz?

Dan Holzmann to szwajcarski biznesmen i manager. Był dyrektorem generalnym Juice Plus + Europe, a od ponad 20 lat rozwija własne firmy. W wieku zaledwie 18 lat wprowadził do Szwajcarii pierwsze usługi dostawy pizzy, a w wieku 20 lat pierwsze usługi brokera lotniczego. 

Zdjęcia Kate Rozz i Dana Holzmanna obejrzycie w naszej GALERII.