Kate Winslet to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych gwiazd Hollywood. Zdobywczyni Oscara wielokrotnie podkreślała, że świetnie czuje się w swoim ciele i nie lubi, gdy jej zdjęcia poddawane są przesadnemu retuszowi.

Teraz Winslet po raz kolejny udowodniła, jak wielki dystans ma do kwestii urody. Gwiazda podzieliła się na Facebooku pochodzącym z sesji dla magazynu "Vanity Fair" zdjęciem, na którym nie ma makijażu. Fotografia ma zainspirować fanów aktorki, by stawali czoło swoim kompleksom i zaakceptowali siebie.

"Wiem, że mam zmarszczki na skórze, ale dzisiaj chcę, byście zerknęli głębiej niż on sięgają" - napisała Kate Winslet. "Chcę zaakceptować i cieszyć się prawdziwą sobą i chcę, żebyście zrobili to samo, tacy, jacy jesteście - kochajcie siebie!"

Gwiazda zaapelowała do internautów, by ci dzielili się jej wpisem z innymi, tak, aby dotarł on do jak największej grupy, również hejterów.

"Rozsyłajcie to zdjęcie dalej, by dotarło ono też do hejterów! Pokażcie im, że macie gdzieś ich krytykę i nie będziecie ofiarami osób, które kpią sobie z Waszej rasy, płci czy wyglądu!"

Podoba się Wam takie podejście Kate Winslet do tych spraw?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kate Winslet - Zrobiła sobie operację plastyczną?