Wczoraj pokazywaliśmy Wam wyretuszowane do granic możliwości zdjęcia Kate Winslet z jej sesji zdjęciowej dla amerykańskiego "Vogue". Mocna obróbka graficzna fotografii wywołała w światowych mediach spore poruszenie, zwłaszcza, że gwiazda wielokrotnie zapewniała, że nie pochwala takich praktyk.

Dla wszystkich tych, którzy zastanawiali się, czy Kate Winslet aby na pewno nie potrzebuje ingerencji grafików, mamy dobrą wiadomość: zdobywczyni Oscara pojawiła się wczoraj na londyńskiej premierze swojego nowego filmu "Labor Day" i... zachwyciła wszystkich swoim wyglądem.

Spodziewająca się właśnie trzeciego dziecka Winslet pojawiła się na imprezie w długiej czerwonej sukni, która pięknie podkreślała jej dekolt i brzuszek. Kreację zaprojektowała dla Kate Jenny Packham, której stroje podczas ciąży nosiła też inna bardzo znana Brytyjka o imieniu Kate, czyli księżna Catherine.

Podczas premiery 38-letnia aktorka wyznała dziennikarzom magazynu "Us Weekly", że doskonale znosi trzecią ciążę i nie ma żadnych dziwnych zachcianek!

- Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to... sok pomarańczowy - przyznała Kate Winslet. - Mogłabym go pić wszędzie i nieustannie. Chciałabym powiedzieć, że jestem jedną z tych ciężarnych w telewizji, które jedzą tuńczyka z bananem, ale niestety jestem na to zbyt nudna.

Jak się Wam podoba ciążowy styl Kate? My jesteśmy zachwyceni! 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kate Winslet - Skrytykowana za okładkę "Vogue"