Kate Winslet zawsze była gwiazdą, która swój talent i aktorską karierę przedkładała ponad pozowanie na ściance i hollywoodzki szał na punkcie wiecznej młodości. Dała się poznać jako przeciwniczka operacji plastycznych. Ostro wypowiadała się na temat nadużywania programów graficznych w obróbce sesji zdjęciowych i dbała o to, żeby zdjęcia z jej udziałem nie były zbyt wyidealizowane. Co więcej, wraz ze swoimi koleżankami z branży - Rachel Weisz i Emmą Thompson, utworzyła stowarzyszenie  o nieformalnej nazwie "Brytyjska Liga Przeciwko Operacjom Plastycznym". 

Czy coś się zmieniło w stanowisku Kate Winslet? Zachodnia prasa komentuje, że najwyraźniej aktorka skorzystała z pomocy specjalisty, żeby odwrócić skutki upływającego czasu. Na premierze swojego najnowszego filmu "A Little Chaos" pojawiła się w czarnej kreacji, która eksponowała jej seksowne, ale mocno wyszczuplone kształty. Jej twarz również prezentowała się doskonale, a nawet za zbyt idealnie. Mocno wygładzona, sprawiała wrażenie naciągniętej, mało ruchomej i jedna brew pozostała nieruchoma, co nie umknęło uwadze komentatorów. 

"Przyznajcie, poznalibyście Kate? Gładsza, szczuplejsza i tak przerażająco "glamour"... Czyżby poszła pod nóż?!" - czytamy w brytyjskim "Daily Mail"

Mamy nadzieję, że Kate Winslet po prostu ma bardzo szczęśliwy okres w życiu, albo odkryła dietę cud i te spektakularne zmiany to wyłącznie zasługa artystki, a nie chirurga plastycznego...

 

»  PRZECZYTAJ TAKŻE: Kate Winslet - Zachwyciła w seksownej sesji