Katerina Kowalczuk to aktorka znana w Polsce przede wszystkim dzięki głównej roli kobiecej w bijącym rekordy popularności serialu "Zniewolona". Jak można się domyślać, młoda Rosjanka z Sankt Petersburga na co dzień wygląda zupełnie inaczej, niż w kostiumowym dramacie emitowanym od lipca tego roku na antenie TVP. Jej piękne ciało można podziwiać w pełnej krasie na licznych zdjęciach zamieszczanych często na jej profilu na Instagramie.

Katerina Kowalczuk - nagie zdjęcia na Instagramie

Katerina Kowalczuk chętnie pokazuje się w bikini, a na niektórych zdjęciach pozuje nawet kompletnie nago. Jej odważnym fotografiom daleko jednak do nieprzyzwoitości. Wszystkie rozbierane zdjęcia na oficjalnym instagramowym koncie Kowalczuk są bardzo wysmakowane i klimatyczne. Możecie je obejrzeć już teraz w naszej obszernej GALERII >>

Katerina Kowalczuk - wiek, wzrost, wymiary

Katerina Kowalczuk przyszła na świat 20 lutego 1993 roku. W tym roku skończyła więc 26 lat. Aktorka należy do kobiet o średnim wzroście - mierzy 163 cm. Wielu fanów zwraca uwagę na to, że gwiazda "Zniewolonej" jest bardzo szczupła. Nie jest jednak profesjonalną fotomodelką, dlatego w sieci trudno znaleźć szczegółowe informacje na temat jej wymiarów. Wiadomo jedynie, że ma 56 cm w talii i nosi obuwie w rozmiarze 36.

SPRAWDŹ TEŻ: "Czar Par" powraca. Wiemy, kto zastąpi zmarłą Hannę Dunowską i Krzysztofa Ibisza w roli prowadzących