Katy Perry i Orlando Bloom szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Jakiś czas temu mówiono, że para się zaręczyła. Zagraniczne media już wróżyły, że to będzie ślub roku. Niestety, okazuje się, że Perry i Bloom po dziesięciu miesiącach burzliwego i bardzo medialnego związku się rozstali. Dlaczego?

Co było przyczyną rozstania między piosenkarką a aktorem? Jak na razie nie bardzo wiadomo. Katy Perry i Orlando Bloom o swoim rozstaniu poinformowali na łamach magazynu People. To właśnie tam pojawiło się oficjalne oświadczenie pary.

„Katy i Orlando postanowili dać sobie wolną przestrzeń, pełną szacunku i miłości" – informuje magazyn People.

Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu para wspólnie bawiła się na afterparty po gali rozdania Oscarów! Zakochani bawili się w swoim towarzystwie i chętnie pozowali wspólnie do zdjęć. Jak się okazuje, ich związek to już jednak przeszłość. Ale może z tej miłości narodzi się... przyjaźń.

ZOBACZ: OSCARY 2017: KREACJE GWIAZD. Emma Stone, Nicole Kidman, Jessica Biel, Charlize Theron, Scarlett Johansson

Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu na palcu Katy Perry pojawił się pierścionek zaręczynowy. Wydawało się, że związek pary wkracza na nowy poziom. Katy wraz z Orlando spędziła święta. Poznała także jego synka Flynna ze związku z modelką Mirandą Kerr. Sama Miranda w jednym z wywiadów wyznała zaś, że Flynn świetnie dogaduje się z nową partnerką ojca.

ZOBACZ: KATY PERRY I ORLANDO BLOOM Zaręczeni? Szykuje się ślub roku?

Niestety, związek Orlando Blooma i Katy Perry odchodzi już w zapomnienie. Szkoda :-(