Katy Perry pod koniec maja wróciła z singlem "Never Really Over". Z okazji premiery nowego utworu 34-letnia piosenkarka urządziła w Los Angeles specjalną imprezę, na której pojawiła się przykuwającym wzrok pomarańczowym komplecie. Dziennikarzom i fanom trudno było jednak oprzeć się wrażeniu, że szerokie spodnie i bardzo luźna bluzka z bufiastymi rękawami miały na celu przede wszystkim... ukryć zmieniającą się figurę gwiazdy.

Czy Katy Perry jest w ciąży? Niektórzy internauci nie mają już żadnych wątpliwości co do odmiennego stanu artystki. Co więcej, twierdz, że nawet bardzo obszerna kreacja z eventu promującego nowy singiel nie była w stanie do końca zakryć powiększonego brzucha gwiazdy.

Katy Perry w ciąży?

Piosenkarka do tej pory nie odniosła się do najnowszych doniesień na swój temat, dlatego wszelkie informacje o ciąży Katy Perry należy na razie traktować w charakterze luźnych spekulacji.

Trzeba jednak przyznać, że informacja o tym, że Katy Perry i Orlando Bloom wkrótce zostaną rodzicami nie byłaby wcale taka zaskakująca. Ich związek rozpoczął się już na początku 2016 roku, a w ostatnie walentynki para zaręczyła się. Jedynym aspektem przemawiającym za tym, że Katy nie zdecydowałaby się w tym momencie na ciążę jest fakt, że czeka ją teraz niezwykle intensywny okres promocji nowej muzyki.

Zobacz najnowsze zdjęcia Katy Perry w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Krupa jest w ciąży! Syn czy córka? Sprawdź!