Katy Perry ostatnio na własnej skórze przekonuje się, jak chwile wielkiej radości przeplatają się z czasem w życiu z momentami wielkiego żalu i smutku. Amerykańska piosenkarka zaledwie kilka dni temu ogłosiła światu swoją ciążę, eksponując zaokrąglony brzuch w teledysku do nowego singla "Never Worn White", a teraz poinformowała opinię publiczną o śmierci swojej babci. Wykonawczyni przeboju "I Kissed A Girl" w poniedziałek zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie emocjonalny wpis, w którym opisała swoją niezwykłą więź z matką swojego ojca.

- Była cudowną babcią i na zawsze będę nosić ją w sobie. Kiedy ujawnia się moja autentyczność, to Ann. Kiedy pojawia się mój upór, do diabła, to Ann! Kiedy wychodzi na wierzch mój duch wojownika, to Ann. Kiedy wychodzi mój styl, to Ann. Niech spoczywa w głębokim pokoju i całuje czoło duszy, która ma nadejść. Niech ta dusza wie, że wszystko będzie dobrze, zwłaszcza teraz - gdy niebo otrzymało anioła - napisała Katy w osobistym poście.

Katy Perry pożegnała babcię

Piosenkarka podzieliła się z fanami także serią wspólnych zdjęć z seniorką oraz wyjątkowym filmikiem. Katy uwieczniła bowiem moment, w którym mówi swojej umierającej babci Ann o tym, że razem z Orlando Bloomem spodziewają się dziecka.

Zobacz wspólne zdjęcia Katy Perry z jej ukochaną babcią Ann w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Katy Perry jest w ciąży! Artystka wyjawiła to w nietypowy sposób