Model, który wystąpił w teledysku Katy Perry, oskarża ją o molestowanie seksualne! W dziewięć lat od ukazania się klipu do piosenki "Teenage Dream", Josh Kloss postanowił poświęcić kilka postów na swoim profilu na Instagramie, aby ze szczegółami opisać nadużycia na tle seksualnym, których miała dopuścić się wokalistka. Jak czytamy w jego relacji, w bezpośrednich kontaktach z modelem Katy Perry sprawiała wrażenie ciepłej i miłej, ale kiedy tylko w pobliżu pojawiło się więcej osób z produkcji, stawała się "zimna jak lód". Gwiazda miała nawet komentować na forum sceny pocałunków z Klossem i określać je jako "obrzydliwe". Model był podobno zawstydzony zaistniałą sytuacją, ale zachowywał pełen profesjonalizm. To jednak nie wszystko.

Katy Perry molestowała modela z teledysku "Teenage Dream"?

Katy Perry miała posunąć się o krok dalej. Jak twierdzi Josh Kloss, podczas imprezy urodzinowej wspólnego znajomego, upokorzyła go w obecności innych gości:

„Na imprezę przyprowadziłem przyjaciółkę, która nie mogła się doczekać, aż ją pozna. To była impreza urodzinowa Johny'ego Wujeka [...] Katy sprawiała wrażenie przyjaznej, więc przytuliliśmy się na przywitanie. Jednak kiedy odwróciłem się, żeby przedstawić ją przyjaciółce, ściągnęła mi spodnie i bieliznę tak bardzo, że jej znajomi i tłum wokół mogli zobaczyć mojego penisa. Wyobrażacie sobie, jak bardzo byłem zażenowany i zawstydzony?” – czytamy we wpisie modela.

Josh Kloss wyznał również, że długo wahał się, czy opisać swoje doświadczenia z Katy Parry. Ujawnił swoją historię, aby pokazać, że "kobiety, które mają władzę mogą być równie obrzydliwe, co faceci". Dodał, że musiał patrzeć, jak wokalistka wykorzystuje jego wizerunek do promocji zarówno teledysku, jaki całej płyty, a on sam za swoją pracę na planie zarobił jedyne 650 dolarów.

To nie pierwszy tego typu skandal z udziałem Katy Perry. W marcu 2018 roku głośno było o zachowaniu wokalistki podczas castingu do programu "American Idol". Katy Perry pocałowała w usta 19-letniego Benjamina Glaze'a po tym, jak chłopak wyznał, że nigdy nie był w związku i nie całował się z dziewczyną. Wokalistka zrobiła to bez jego zgody, a nastolatek był całą sytuacją zszokowany i zażenowany. W wywiadzie dla "New York Times" wyznał, że gdyby Perry zapytała go wcześniej o zgodę zdecydowanie by odmówił, bo chciał, aby jego pierwszy pocałunek był "wyjątkowy i coś znaczył".

Katy Perry na razie nie odpowiedziała na zarzuty Josha Klossa i nie opublikowała w tej sprawie oficjalnego komentarza. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second.

Post udostępniony przez Joshkloss (@iamjoshkloss)