Dwa miesiące temu Katy Perry poinformowała świat o tym, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem potomstwa jest Orlando Bloom. Aktor ma już synka ze związku z australijską supermodelką, Mirandą Kerr. Wiadomo już, że tym razem zostanie tatą małej dziewczynki.

Katy Perry czeka na córeczkę

Wokalistka mimo zaawansowanej ciąży nie przestaje pracować. Katy aktualnie nagrywa nową edycję amerykańskiego 'Idola", która z uwagi na pandemię odbywa się zdalnie. Na profilu instagramowym gwiazdy co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z pracy, a fani mogą podziwiać rosnący brzuch gwiazdy. W kwietniu dowiedzieliśmy się, że Katy i Orlando czekają na córeczkę, zaś sama przyszła mama nie powstrzymuje się od dzielenia się kolejnymi detalami ciąży. Właśnie opublikowała filmik z badania USG, na którym - jak twierdzi - córka pokazuje jej... środkowy palec:

Gdy twoja nienarodzona jeszcze córka pokazuje ci z łona środkowy palec, wiedz, że jesteś w tarapatach - napisała.

Świętująca Dzień Matki gwiazda pokazała też na InstaStory życzenia od ukochanego. Na filmiku widzimy Orlando Blooma składającego ukochanej życzenia i wręczającego jej bukiet kwiatów:

Sam je dla mnie zebrałeś? Jak uroczo - mówi Katy.

Niedawno Katy Perry poinformowała też fanów o tym, że jej nowa płyta już wkrótce ujrzy światło dzienne i nie przeszkodzi jej w tym nawet pandemia koronawirusa.