Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami! Pierwsze wspólne dziecko pary przyszło na świat w środę 26 sierpnia - dziewczynka otrzymała imiona Daisy Dove (dosł. Stokrotka Gołębica). O szczęśliwej nowinie Perry i Bloom poinformowali UNICEF, organizację dla której działają jako Ambasadorzy Dobrej Woli. - Wypełnia nas miłość i zdumieniem po tym, jak nasza zdrowa córka bezpiecznie przybyła na świat. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może mieć tak spokojne doświadczenie porodowe jak my - zaczęli.

Dziecko Katy Perry i Orlando Blooma jest już na świecie

- Na całym świecie wciąż brakuje pracowników służby zdrowia i co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec. Od pojawienia się COVID-19, znacznie więcej ciąż jest zagrożonych z powodu braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków, które zapobiegają chorobom. Jako świeżo upieczeni rodzice, jesteśmy zrozpaczeni, ponieważ teraz bardziej niż kiedykolwiek wczuwamy się w borykających się z problemami rodziców - napisali Katy i Orlando.

Para w imieniu swojej nowo narodzonej córki Daisy postanowiła zorganizować specjalną zbiórkę na ten cel i założyła stronę UNICEF, gdzie można składać darowizny.

Katy Perry ma jednak więcej powodów do świętowania. Na drugi dzień po narodzinach córeczki, świat ujrzał najnowszy album piosenkarki pt. "Smile". Na płycie znalazły się m.in. hity "Never Really Over", "Daisies", "Harleys in Hawaii" i tytułowy utwór "Smile".

Katy Perry i Orlando Bloom są razem od 2016 roku. I chociaż para miewała swoje wzloty i upadki, zaręczyła się w lutym 2019 roku, a na początku marca tego roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Katy Perry swoja ciążę ogłosiła, pokazując ciążowy brzuszek w teledysku do "Never Worn White".