Propozycja Kazar dla kobiet na nadchodząca porę roku to odzwierciedlenie najmocniejszych światowych trendów. Lakierowane skóry w klasycznej czerni i modnym w tym sezonie bordo, ćwieki, nity, metalowe łańcuchy, klamry i zdobienia – to elementy, które dodają charakteru modelom proponowanym przez markę w tym sezonie. W połączeniu z kobiecymi stylizacjami, lekkimi materiałami i motywami zwierzęcymi powodują, że odkrywamy je na nowo. Botki na wygodnym klocku lub słupku, rockowe bikery, wiązane trzewiki nad kostkę, kozaki z marszczoną cholewką, małe torebki na biodra, plecaki i torby o klasycznych konstrukcjach, lecz z nietypowymi zdobieniami - zdecydowanie przyciągają wzrok i gwarantują, że nie da się przejść obok nich obojętnie.


Marka poza charakterystycznymi dla siebie produktami – butami i torebkami, uzupełnia stylizacje m.in. skórzanymi rękawiczkami. W sesji pojawiają się modele krótkie, stylizowane na te do jazdy samochodem, jak również te klasycznej długości. A to jedynie część spośród całej kategorii produktowej, którą znaleźć można w bieżącej kolekcji.

Panowie mogą liczyć na dużo męskich, wyrazistych butów, które dzięki ciekawym detalom wyróżniają się na tle klasycznych produktów. Trzewiki z wywijaną cholewką, modele stylizowane na motocyklowe, lub sneakersy w zimowej wersji – na grubej podeszwie, sięgające nad kostkę, na pewno zyskają wielu fanów. Ponadto marka Kazar wychodzi naprzeciw potrzebom mężczyzn i w tym sezonie stawia nie tylko na klasyczne skórzane męskie torby, ale też na wysokiej jakości plecaki, które są idealnym połączeniem stylu oraz funkcjonalności.

Sesja do lookbooka Kazar zima 2018 była też pretekstem do premiery nowej rodziny męskich zegarków z linii #WatchMyStyle, która pojawi się w sprzedaży na przełomie listopada i grudnia.

Produkty z kolekcji jesień/zima 2018 dostępne są w sieci salonów sprzedaży Kazar oraz w sklepie online na kazar.com.

Zdjęcia do lookbooka wykonała Ina Lekiewicz, znana na świecie stylistka, redaktorka mody i dyrektor kreatywna. To już drugi projekt realizowany dla marki Kazar w tym sezonie. Zdjęciom z sesji towarzyszy również video prezentujące zimowe trendy, stworzone przez Lionheart Media, które można obejrzeć na kanale YouTube Kazar. Za produkcję sesji odpowiada NEW ORDER WARSAW.