Smutna wiadomość dla widzów programu "The Voice Senior". Nie żyje Kazimierz Kiljan, jeden z uczestników pierwszej edycji programu. Mężczyzna zmarł w wieku 72 lat. Informacja o śmierci finalisty muzycznego talent show dla osób starszych pojawiła się we wtorek, 11 lutego, na oficjalnych profilach programu "The Voice Senior" w mediach społecznościowych. Przyczyna śmierci pana Kazimierza nie została podana do wiadomości publicznej.

Kazimierz Kiljan - wszystkie występy w "The Voice Senior"

Kazimierz Kiljan rozpoczął swoją przygodę w programie "The Voice Senior" od wykonania w tzw. Przesłuchaniach w Ciemno wielkiego przeboju "Gdzie się podziały tamte prywatki", czyli debiutanckiego singla Wojciecha Gąssowskiego z 1989 roku.

Kazimierz Kiljan - "Gdzie się podziały tamte prywatki"

Śpiewający taksówkarz, jak sam mówił o sobie pan Kazimierz, w pierwszym odcinku zaśpiewał także drugi utwór - tym razem w duecie.

Kazimierz Kiljan - "Niespełniona miłość"

Kazimierz Kiljan - "Dzień jeden w roku"

W półfinale telewizyjnego show Kazimierz Kiljan zaprezentował jury i publiczności świąteczny hit zespołu Czerwone Gitary, "Dzień jeden w roku".

W wielkim finale "The Voice Senior" podopieczny Marka Piekarczyka zaśpiewał kultowy przebój B.J. Thomasa z 1969 roku pt. "Raindrops Keep Fallin' on My Head".

Kazimierz Kiljan - "Raindrops Keep Fallin' on My Head"