Kazimierz Mazur urodził się 4 marca 1984 roku w Warszawie. Już jako nastolatek brał udział w licznych castingach, ale nie od razu zainteresował się filmem na poważnie. Najpierw rozpoczął studia na kierunku politologii, które jednak porzucił po pierwszym roku. W 2007 roku ukończył sztukę operatorską i organizację produkcji na Akademii Filmu i Telewizji. Zadebiutował w filmie "Pornografia" Jana Jakuba Kolskiego, w którym zagrał Karola - jedną z drugoplanowych ról. Największą popularność przyniosła mu rola Kamila Hoffera w uwielbianym przez widzów serialu TVN "Na Wspólnej". 

Kazimierz Mazur - kim jest?

Kim jest Kazimierz Mazur? Jak sam przyznaje, jest lekko zwariowanym, ale bardzo komunikatywnym lekkoduchem. Wolny czas najchętniej spędza na wsi. Interesuje się malarstwem, teatrem, historią oraz informatyką. W przeszłości uczęszczał na treningi w sekcji szabli. 

Kazimierz Mazur w 2011 roku brał udział w 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". W parze z Bianką Żubrowską zajął dwunaste miejsce, odpadając w czwartym odcinku. Wiosną 2019 roku mogliśmy oglądać go z kolei w 11. edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz zdjęcia Kazimierza Mazura w naszej GALERII --->