Keanu Reeves dawno nie wyglądał na tak szczęśliwego. Aktor znany z takich kinowych hitów, jak "Matrix" i "Adwokat diabła" po raz pierwszy od dawna znów jest w związku z kobietą. Nową wybranką hollywoodzkiego aktora została Alexandra Grant. Para pojawiła się publicznie razem w sobotę, 2 listopada, na uroczystej gali LACMA Art + Film Gala w Los Angeles. Reeves i Grant nie odstępowali siebie tam nawet na krok - nie tylko wspólnie pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie, ale też bez skrępowania trzymali się za ręce na oczach fotoreporterów. Co wiemy o nowej wybrance aktora? Garść najważniejszych informacji na temat Alexandry Grant sprawdzicie już teraz poniżej.

Kim jest Alexandra Grant - partnerka Keanu Reevesa?

Jednym z najczęściej wyszukiwanych przez internautów zapytań na temat nowej partnerki Keanu Reevesa jest jej wiek. Niech nie zwiodą was jej siwe włosy. Ukochana gwiazdora jest od niego młodsza o 9 lat - urodziła się w 1973 roku. Alexandra Grant jest Amerykanką żydowskiego pochodzenia. Przyszła na świat w mieście Fairview Park w stanie Ohio. Jest wszechstronnie wykształconą artystką. W 1994 roku ukończyła Swarthmore College, a w 2000 roku otrzymała dyplom California College of the Arts w San Francisco. Tworzy na takich płaszczyznach sztuki, jak rzeźba, malarstwo, rysunek i wideo. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród. Nowości z jej życia prywatnego i zawodowego możecie śledzić obserwując jej profil na Instagramie (@grantalexandra).

Keanu Reeves i Alexandra Grant znają się i przyjaźnią od lat. Prowadzą razem wydawnictwo X Artists’ Books. Artystka zilustrowała nawet dwie książki aktora. Jak na razie żadne z nich nie potwierdziło pojawiających się w mediach doniesień o ich związku.

Zobacz wspólne zdjęcia Keanu Reevesa i Alexandry Grant w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Keanu Reeves stracił córkę i partnerkę. Poznaj jego przejmującą historię