Keira Knightley krytykuje Kate Middleton! O co poszło? Popularna brytyjska aktorka postanowiła wypowiedzieć się na temat stylizacji księżnej Kate, w których wyszła do poddanych zaraz po urodzeniu każdego z trójki swoich dzieci. Middleton, za każdym razem, w zaledwie kilka godzin po porodzie, pojawiała się przed skrzydłem Lindo szpitala świętej Marii w Londynie w pełnym makijażu, idealnej kreacji i obowiązkowo w butach na obcasie. Keira Knightley, która sama jest mamą 3-letniej córeczki postanowiła publicznie wyrazić swoje zdanie na ten temat. Co takiego powiedziała?

Keira Knightley atakuje księżną Kate

Keira Knightley w swoim najnowszym eseju "The Weaker Sex" ("Słabsza płeć") opisała doświadczenia i odczucia, jakie towarzyszyły jej w trakcie porodu. Jak wynika z wpisu aktorki, diametralnie różnią się one od tego, jak zachowywała się i wyglądała księżna Kate:

„Ukryj. Ukryj nasz ból, to jak rozdarte są nasze ciała, jak cieknie nam z piersi, jak szaleją nasze hormony. Wyglądaj pięknie. Wyglądaj stylowo, nie pokazuj jak to wyglądało naprawdę, Kate.Siedem godzin po tym, jak odbyłaś walkę na śmierć i życie, siedem godzin po tym, jak twoje ciało rozrywało się, a zakrwawione, krzyczące 'życie' wyszło na świat. Nie pokazuj. Nie mów. Stój tam ze swoją dziewczynką i daj się fotografować grupie mężczyzn” - pisze Keira Knightley.

Podobne komentarze pojawiły się po trzecim porodzie Kate, w kwietniu bieżącego roku.

Co o tym sądzicie? Czy Keira Knightley ma rację i księżna Kate powinna wyjść do ludu dopiero kilka dni po porodzie, a nie udawać że jest w świetnej formie?

Zobaczcie, jak wyglądała Kate Middleton po porodzie w naszej GALERII --->