Kelly Clarkson rozwodzi się z mężem. Jak donosi "E! News" wokalistka złożyła pozew o rozwód powołując się na "różnice niemożliwe do pogodzenia". Wniosek o zakończenie jej 7-letniego małżeństwa wpłynął do sądu w Los Angeles w ubiegłym tygodniu i miał zawierać również prośbę o ustalenie naprzemiennej opieki nad dziećmi pary. Według zagranicznych mediów, decyzja Kelly Clarkson jest zaskoczeniem nie tylko dla jej fanów, ale również przyjaciół i rodziny. 

Kelly Clarkson rozwodzi się z mężem 7 lat po ślubie

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock poznali się w 2006 roku na Academy of Country Music Awards, ale zaczęli spotykać dopiero sześć lat później. Zaledwie 10 miesięcy od pierwszej randki, para postanowiła się zaręczyć. - Jestem zaręczona! I chcę, żebyście wszyscy o tym wiedzieli. Wczoraj przeżyłam najszczęśliwszą noc mojego życia. Jestem szczęściarą będąc z tak wspaniałym mężczyzną - pisała wtedy wokalistka w mediach społecznościowych. Ich ślub odbył się w 2013 roku w Tennessee, a niedługo później para doczekała się dwójki dzieci.

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock wspierali się w życiu prywatnym i zawodowym - mężczyzna został menedżerem wokalistki. Wszystko wyglądało na to, że świetnie im się układa. Kiedy jednak media obiegła informacja o ich rozwodzie, w szoku byli zarówno fani, jak i bliscy pary.

- To przyszło znikąd. Szkoda mi ich dzieci, zawsze byli taką kochającą rodziną. Nie wydawało się, że mają jakieś problemy. Brandon towarzyszył Kelly na niemal wszystkich koncertach i każdej nocy wracali razem do domu - twierdzi źródło "E! News".

Na razie para nie skomentowała medialnych doniesień na temat swojego rozwodu.