Dawniej Kelly Osbourne borykała się z nadprogramowymi kilogramami, ale od dłuższego już czasu córka heavymetalowego artysty Ozzy'ego bardziej dba o swój wygląd i urodę. Mimo tego, Kelly twierdzi, że nie chciałaby być tak piękna, jak Kim Kardashian czy Kate Moss, ponieważ takie piękności odczuwają zbyt dużą presję i zawsze muszą wyglądać perfekcyjnie.

- Kobiety są bezlitosne dla siebie. Nie uznajemy naszego własnego piękna, ponieważ jesteśmy zbyt zajętę porównaniami do innych kobiet. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy Gisele Bundchen czy Beyonce Knowles, ale mogę powiedzieć, że najpiękniejsze dziewczyny na świecie czują się niepewnie we własnej skórze - powiedziała Kelly. - Widzę presję i nacisk na moje przyjaciółki, Kim Kardashian i Kate Moss, i to sprawia, że nigdy nie chciałabym być najładniejszą w pokoju. Nie ma czegoś takiego jak doskonałość - podkreśliła córka artysty.

Kelly Osbourne dodała również, że każda kobieta powinna codziennie patrzeć w lustro i szukać w sobie cech, których nie posiada żadna inna osoba i które czynią ją wyjątkową i niepowtarzalną.