Pandemiczny rok 2020 może okazać się rekordowy pod względem liczby ciąż gwiazd i celebrytów. O swoim odmiennym stanie poinformowała właśnie świat Kelly Rowland. Wokalistka, która zdobyła światową sławę u boku samej Beyoncé jako członkini grupy Destiny's Child, spodziewa się drugiego dziecka  z mężem Timem Weatherspoonem. 39-latka ogłosiła swoją ciążę na łamach amerykańskiego magazynu "Women's Health". Do sprzedaży trafiły właśnie dwie okładki nowego numeru pisma, na których Kelly eksponuje swój ciążowy brzuch.

Kelly Rowland jest w ciąży

- Luźno o tym rozmawialiśmy, a potem przyszła pandemia. Po prostu stwierdziliśmy, że zobaczymy, co się stanie - powiedziała w okładkowym wywiadzie.

Kelly Rowland i jej menedżer Tim Weatherspoon ogłosili swoje zaręczyny w grudniu 2013 roku podczas wizyty w programie telewizyjnym "The Queen Latifah Show". Para pobrała się 9 maja 2014 roku na Kostaryce. Wśród gości były m.in. siostry Beyoncé i Solange Knowles.

Miesiąc później Rowland ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że razem z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Ich syn Titan Jewell Weatherspoon w listopadzie skończy 6 lat.

Zobacz zdjęcia z ciążowej sesji Kelly Rowland w GALERII.