Cannes jest miejscem, gdzie przez 11 dni w roku obserwujemy największe zagęszczenie hollywoodzkich gwiazd na metr kwadratowy. Na południe Francji przyjeżdżają po prostu wszyscy. A więc i ci, którzy akurat promują swój nowy film na Festiwalu Filmowym w Cannes, i ci, którzy po prostu chcą się pokazać i o sobie przypomnieć. W tym roku do Cannes przylecieli m.in. Brad Pitt, Kendall Jenner, Anja Rubik, Penelope Cruz, Leonardo DiCaprio czy modelki Victoria's Secret.

Poza przejściem po słynnych schodach pałacu, wyłożonych czerwonym dywanem, gwiazdy brały udział także w wielu luksusowych wydarzeniach towarzyszących. Jednym z nich jest doroczna gala amfAR - wielki wieczorny bal połączony z aukcją charytatywną, z której cały dochód idzie na rzecz walki z HIV i AIDS. Okazuje się, że na czwartkowej gali amfAR kreacje gwiazd były równie spektakularne, co na niedawnej Met Gala. Oczywiście, Kendall Jenner w różowej tiulowej sukni z kolekcji Giambattista Valli dla H&M przebiła wszystkich, ale każda suknia zasługuje na uwagę. Mnie najbardziej spodobała się "mała biała" supermodelki Elsy Hosk marki Redemption. A wam? Zobaczcie kreacje gwiazd na gali amfAR w Cannes w naszej GALERII.

Zapraszam również do zapoznania się z najlepszymi - moim zdaniem - stylizacjami gwiazd na Festiwalu Filmowym w Cannes 2019 [GALERIA], a także do przeczytania naszej relacji z premiery nowego filmu Quentina Tarantino z udziałem Rafała Zawieruchy>>