Życie prywatne Kylie Jenner to temat, które regularnie pojawia się w rozmowach z niemal wszystkimi członkami rodziny Kardashianów. Z pytaniami na temat swojej siostry musiała się ostatnio zmierzyć Kendall Jenner. Podczas wizyty w talk-show Ellen Degeneres 23-letnia modelka odniosła odniosła się do plotek na temat m.in. drugiej ciąży Kylie i statusu jej związku z Travisem Scottem. Co zdradziła? Sprawdź, co powiedziała u Ellen już teraz poniżej.

Kylie Jenner - druga ciąża

Plotki na temat drugiej ciąży Kylie Jenner zaczęły krążyć już parę miesięcy po tym, gdy na świat przyszła jej córka, Stormi. Co ciekawe, młoda właścicielka imperium kosmetycznego ostatnio sama wywołała doniesienia na temat swojego odmiennego stanu. 21-latka zamieściła na Instagramie zdjęcie z Travisem Scottem i podpisała je wymownie: "Dziecko nr 2?", co oczywiście spowodowało kolejną falę spekulacji. Kendall Jenner zapytana przez Ellen DeGeneres o drugą ciążę swojej siostry jednak stanowczo zaprzeczyła. Dlaczego zatem Kylie zamieściła taki opis? Zdaniem Kendall chodziło o to, że Kylie i Travis po prostu mają w swoich planach kiedyś ponownie powiększyć rodzinę i... już "ćwiczą". - Tak się chyba mówi, nie? - skwitowała Kendall.

Kylie Jenner - zaręczyny z Travisem Scottem

Druga gorąca plotka na temat Kylie Jenner mówi o tym, że Travis Scott oświadczył się jej podczas Super Bowl. - Ja nic o tym nie wiem. Nawet jeśli się zaręczyli, to jeszcze nie powiedzieli tego rodzinie - wyznała Kendall. Gdy Ellen DeGeneres odparła na to, że gdyby to była prawda, to ich matka już by o tym wiedziała, Kendall tylko przytaknęła. Wygląda więc na to, że w kolekcji diamentów Kylie Jenner wciąż jeszcze brakuje pierścionka zaręczynowego od ojca jej dziecka.

Zobacz najnowsze zdjęcia Kylie Jenner, Travisa Scotta i ich córki Stormi w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: KENDALL JENNER zupełnie nago w odważnej sesji dla "Vogue" [FOTO]