Ze wszystkich sióstr Kardashian, to właśnie o życiu uczuciowym Kendall Jenner słyszymy chyba najmniej. Modelka rzadko wspomina w wywiadach o tym, z kim akurat się spotyka i nie komentuje plotek o domniemanych romansach. Teraz jednak nie potrzeba żadnego komentarza - zdjęcie na Snapchacie Kim Kardashian podczas tegorocznej Met Gali mówi wszystko! Dziś już wiadomo na pewno, że nowym chłopakiem Kendall jest... raper A$AP Rocky!

Plotki o romansie pary zaczęły się już kilka miesięcy temu, kiedy widziano ich razem w Paryżu, a ostatnio również na festiwalu Coachella. Żadne z nich jednak oficjalnie nie potwierdziło romansu i oboje utrzymywali, że łączą ich relacje czysto przyjacielskie. Jak to jednak zazwyczaj bywa, rodzącego uczucia nie da się zbyt długo ukrywać i wreszcie wyszło ono na jaw na poniedziałkowej Met Gali. Wszystko przez zdjęcie zrobione przez Kim Kardashian na którym ewidentnie widać, że A$AP... trzyma Kendall za pupę! Czy tak zachowują się "przyjaciele"? ;)

Kim właściwie jest A$AP Rocky? To znany amerykański raper, który karierę rozpoczął w 2011 roku i w ciągu zaledwie sześciu lat, został jednym z najpopularniejszych artystów na świecie! Na swoim koncie ma dwie płyty, a jego krążek "LONG.LIVE.A$AP" pokrył się złotem w wielu krajach, także w Polsce. 

Kendall dołączyła więc do swoich sióstr, które mają słabość do ciemnoskórych raperów. W końcu mężem Kim Kardashian jest Kanye West, a Kylie Jenner po rozstaniu z Tygą zaczęła spotykać się z Travisem Scottem

Jak myślicie, co takiego mają w sobie, że Kardashianki jedna po drugiej ulegają ich urokowi? ;)