Kendall Jenner ogłosiła start własnego biznesu. 25-letnia modelka pozazdrościła swoim siostrom, które prowadzą własne marki i zdecydowała, że już czas, aby i ona wprowadziła na rynek swój produkt. Przypomnijmy, że Kylie Jenner z powodzeniem zarządza urodowym imperium Kylie Skin, Kim Kardashian odpowiada za KKW Beauty i produkującą modelującą bieliznę markę Skims, a Khloe Kardashian tworzy dżinsy z metką Good American. Co ciekawe, Kendall Jenner postanowiła pójść ze swoim biznesem w zupełnie inną stronę.

Kendall Jenner będzie produkować tequilę. Modelka rusza z marką Drink818

Jak się okazuje, Kendall Jenner nie będzie tworzyć marki modowej, ani urodowej. Modelka rusza na podbój... branży alkoholowej. Na swoim Instagramie wyznała, że od kilku lat pracowała nad stworzeniem własnej tequili, a kiedy udało jej się uzyskać zadowalającą recepturę, zgłosiła alkohol do kilku prestiżowych konkursów degustacyjnych i je wygrała. 

- Od prawie 4 lat próbowałam stworzyć tequilę o najlepszym smaku. Po dziesiątkach testów smaku przeprowadzonych z zamkniętymi oczami, wycieczkach do naszej destylarni, anonimowym uczestnictwie w światowych konkursach degustacyjnych, które wygrywaliśmy… 3,5 roku później mamy to! Przez ostatni rok piliśmy tylko tę tequilę i nie mogę się doczekać, aż wszyscy inni będą mogli jej spróbować i rozkoszować się jej smakiem tak samo jak my! Drink818 nadchodzi - napisała Kendall na Instagramie.

Myślicie, że tequila Kendall Jenner - Drink818, ma szansę wstrząsnąć branżą alkoholową?