Kendall Jenner zrobiła tatuaż po pijaku i teraz tego żałuje! Pewnej nocy we wrześniu 2016 r. pijana modelka zdecydowała, że ​​wytatuuje sobie słowo... "meow" na wewnętrznej stronie dolnej wargi. Podczas ostatniej wizyty w programie Ellen DeGeneres wyznała, że zdecydowanie nie była to przemyślana decyzja. Dodatkowo Kendall Jenner nie była w stanie wyjaśnić, dlaczego zdecydowała się na zapis dźwięku wydawanego przez kota - była to po prostu pierwsza rzecz, jaka przyszła jej w tamtym momencie na myśl. Kendall Jenner u Ellen Degeneres wyznała też, kiedy planuje mieć dzieci. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy!

ZOBACZ: RIHANNA wściekła na Snapchat. Aplikacja szydzi z jej pobicia!

Tatuaż Kendall Jenner "Meow"

Kendall Jenner przyznała, że bardzo żałuje zrobienia nieprzemyślanego tatuażu:

"Byłam pijana, byłam pijana, nie myślałam jasno. To była dosłownie pierwsza rzecz, która przyszła mi do głowy. [...] Nie, to nie bolało. To jest po prostu... nie wiem nawet, co to jest: czy to jest mięsień, tłuszcz, cokolwiek? Ale nie boli tak bardzo, jak kość. Mam tatuaże na palcach - pierwszy był białą kropką, bo chciałem tylko wiedzieć, jak to jest. Wszyscy moi przyjaciele je mają! Nie można ich zobaczyć, ale o to chodzi."

Kendall Jenner - ślub, dzieci

22-letnia modelka wyjaśniła również, że w najbliższym czasie nie planuje ślubu, ani dziecka. 

"Mam chwile, w których zastanawiam się: 'Czy teraz chcę mieć dziecko? Nie chcę!', nie powinnam tak myśleć. Chodzi mi o to, że na razie mam wokół siebie mnóstwo dzieci, z którymi mogę się pobawić, a potem je oddać."