Kendall Jenner w kampanii Reserved! Polska marka na twarz nowej kolekcji jesień-zima 2019/2020, wybrała jedną z największych osobowości świata mody, która co sezon chodzi na wybiegach najlepszych projektantów oraz pozuje w kampaniach najsłynniejszych domów mody. 116 milionów obserwujących na Instagramie, 180 cm wzrostu i pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających modelek Forbesa - Kendall Jenner niewątpliwie ma dziś status supergwiazdy.

W wideo zrealizowanym przez reżysera Gordona Von Steinera, Kendall Jenner tańczy, uwodzi i flirtuje z kamerą niczym największe gwiazdy dużego ekranu. Modelka w najnowszej produkcji Reserved - Kendallwciela się w role bohaterek najsłynniejszych włoskich filmów i udowadnia, że jest nie tylko świetną modelką, ale może pochwalić się również talentem aktorskim. 

Kendall Jenner twarzą Reserved

Reserved w wideo promującym kolekcję, przenosi nas do do włoskiej barokowej willi, gdzie Kendall Jenner śni na jawie i wciela się w rozmaite kobiece ideały. Raz jest włoską arystokratką ze starych filmów, za chwilę szaloną retro dziewczyną zatraconą w tańcu, potem młodą buntowniczką z lat 90., a nawet syreną pływającą w wielkim akwarium w ogrodzie. Kendall Jenner w kampanii Reserved ma wiele twarzy - jest czasem zmysłową Sophią Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu”, innym razem dziewczęcą Natalie Portman z „Leona Zawodowca” by na końcu stać się jedyną w swoim rodzaju femme fatale.

W tej niewinnej zabawie doskonale pomaga jej moda, która w kolekcjach Reserved w tym sezonie jest zabawą, ale też formą gry, dzięki której bohaterka — ikona stylu generacji Z, wyraża swoje fascynacje i tęsknoty.

#CiaoKendall: kampania Reserved jesień-zima 2019/2020

Za scenariusz, reżyserię, ale też choreografię „Ciao Kendall!” jest odpowiedzialny Gordon Von Steiner - filmowiec, który współpracował m.in. z Pradą, Guccim i amerykańskim Vogue’iem oraz tworzył poprzednie filmy Reserved m.in. #ILoveYouCindy czy #IcanBoogie.

Kendall Jenner w najnowszej kampanii Reserved stylizował Jacob K - autor okładkowej sesji Kendalldo włoskiego „Vogue’a”, który pracuje przy pokazach Versace oraz współpracuje z takimi magazynami, jak „W” czy „Dazed”.

Reserved w stylu Kendall

W kampanii Reserved Kendall Jenner, wcielając się w przeróżne kobiece role, nosi ubrania z najnowszych, jesienno-zimowych kolekcji marki. Na stronie reserved.com w dedykowanej kampanii zakładce, można od dziś znaleźć selekcję modeli w stylu, który na co dzień towarzyszy Kendall. www.reserved.com